Wnętrzarskie inspiracje

Wnętrzarskie inspiracje

Aktualności 12-11-2018

Wnętrzarskie inspiracje

Skandynawski minimalizm od lat króluje w naszych wnętrzach. Zawsze modny nadaje otoczeniu dyskretnej elegancji. Schludność i skupienie na detalu pozwala aranżować pomieszczenia z dużą inwencją. Od jakiegoś czasu pojawiają sie jednak pierwsze sygnały przełamania tej estetyki. Do wnętrz wracają kolory i stylizacje. Wraca do łask styl vintage i rozwiązania preferujące indywidualizm przed uniwersalnością. Może warto zastanowić się nad własnymi preferencjami i upodobaniami i spróbować trochę zaszaleć w urządzaniu wnętrz.

 

5be9777a22dfb-michael-nunes-678888-unsplash.jpg

 

Czasami proste rozwiązania - np. kolor na suficie - potrafią przełamać ugrzeczniony styl i zaznaczyć co nam w duszy gra. Warto zastanowić się nad kolorowymi meblami, uciec od czarno-białej dominacji i wybrać modne czerwone obicia. Do łask wracają wzorzyste ściany i odważne akcenty. Oczywiście można zaszaleć i wystylizować nasze wnętrza na prowanslaki lub brytyjski styl i cieszyć się nagromadzeniem bibelotów i ciepłych kolorów.

 

5be977707a095-joshua-ness-109299-unsplash.jpg

 

Najodważniejsi pójdą jeszcze dalej, ingerując w samą funkcjonalność mieszkania - wyciągając np. wannę z zarezerwowanego dla niej terenu łazienki i wprowadzając ją w inne pomieszczenia. Inwencja jest w końcu nieograniczona.

 

5be97781c355c-yann-maignan-376926-unsplash.jpg