Referencje

Firma Dom Dla Każdego to godny polecenia wykonawca budynków jednorodzinnych. Swoje zdanie opieram na podstawie osobistych doświadczeń ze współpracy na etapie zakupu, realizacji prac wykończeniowych oraz kontaktów w fazie po finalizacji transakcji.

Inwestor z Kóz, k. Bielska-białej, 5 listopada 2012r.

zobacz oryginał

Na początku 2013 roku kupiliśmy dom Kacper w Bielsku-Białej w stanie deweloperskim. Ta inwestycja na obrzeżach miasta pozwoli nam zamieszkać w komfortowych warunkach. Szybka i efektywna współpraca z urzędami oraz bankami pozwoliła spokojnie sfinalizować zakup. Dom Dla Każdego w dalszym ciągu doradza nam w kwestiach wykończenia budynku i aranżacji wnętrza. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otwartej i uczciwej współpracy.

Mieszkańcy domu Kacper, Bielsko-Biała, 18 marca 2013

zobacz oryginał

W grudniu 2011 roku zamieszkałem wraz z rodziną w domu DDK w Gostyni. Funkcjonalność pomieszczeń, przyjemna okolica, własna działka, pewne miejsce do zaparkowania i fajni sąsiedzi to główne atuty mieszkania właśnie tutaj, które teraz bardzo doceniamy. Każdemu kto chce szybko, sprawnie z profesjonalną obsługą zamieszkać w fachowo wykończonym domu polecam firmę Dom Dla Każdego.

Mieszkaniec osiedla w Gostyni, 7 września 2012r.

zobacz oryginał

Jesteśmy małżeństwem, które w pracy spędza większość dnia, dlatego samodzielna budowa domu nie wchodziła w grę. Firma Dom Dla Każdego profesjonalnie zajęła się obowiązkami związanymi z kupnem nieruchomości, abyśmy jak najszybciej mogli zamieszkać we własnym domu. Konkurencyjna cena, piękne położenie domu w Bestwinie przy ul. Witosa oraz indywidualne podejście do klienta ostatecznie przekonały nas do zakupu domu. Jeżeli marzycie Państwo o własnym domu to szczerze polecamy firmę Dom Dla Każdego.

Mieszkańcy domu przy ul. Witosa, Bestwina 5 października 2012 r.

zobacz oryginał

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Dom Dla Każdego. Jak większość małżeństw oboje pracujemy, więc nie mogliśmy się zdecydować w budową domu wybierając pojedyncze ekipy do poszczególnych prac oraz samodzielnie dostarczanie sprzętu i materiałów budowlanych. Dzięki bardzo kompleksowej obsłudze, Dom Dla Każdego mogliśmy szybko i szczęśliwie zamieszkać w naszym domku. Polecamy współpracę z firmą Dom Dla Każdego.

Mieszkańcy domu Vera, Bestwina 2 października 2012r.

zobacz oryginał

W marcu 2013 roku kupiliśmy od firmy Dom Dla Każdego dom w Bestwinie. Funkcjonalny, przytulnie wykończony pozwolił nam szybko cieszyć się własnym kątem z przepięknym widokiem na góry. Jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowej, sympatycznej obsługi przez pracowników firmy. Możemy szczerze polecić kupno domu od Dom Dla Każdego.

Mieszkańcy domu w Bestwinie, marzec 2013r.

zobacz oryginał

Od samego początku naszej współpracy, firma Dom Dla Każdego odznaczała się wysokim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Podczas realizacji projektu budowy domu, firma pozostawała w stałym kontakcie z nami co pozwalało na ścisłą kontrolę i wpływ na każdy szczegół realizowanych przedsięwzięć. Skutkowało to poczuciem bezpieczeństwa, które jest niezmiernie ważne przy realizacji tak poważnych inwestycji jak budowa domu. Każdy etap inwestycji był realizowany w terminie i w pełni spełniał nasze oczekiwania. Wysoka jakość usług i pozytywne relacje z klientem to na pewno jedno z wielu atutów firmy Dom Dla Każdego. Jako w pełni usatysfakcjonowani klienci polecamy usługi tejże firmy nawet najbardziej wymagającym klientom, gdyż jesteśmy pewni, że nie zostaną oni zawiedzeni.

Mieszkańcy domu Z400, Bestwina 16 grudnia 2013r.

zobacz oryginał

Jesteśmy szczęśliwymi właścicielami jednego z najpiękniejszych domów wybudowanych przez firmę "Dom dla każdego" w Żorach w którym od samego początku było widać zaangażowanie, precyzyjność i doskonałość w każdym calu.

 Nad zakupem domu zastanawialiśmy się odkąd wyjechaliśmy na emigracje, trwało to aż 11 lat, dopóki nie zobaczyliśmy jednego tego jedynego domu! Od pierwszego kontaktu z przedstawicielami którzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do klienta, ciepłem i gotowi do współpracy byliśmy przekonani, ze to właśnie firma "Dom dla każdego" zbuduje  dom naszych marzeń! Bez problemu powierzyliśmy nasz dom będąc nadal poza granicami kraju, gdyż poczucie bezpieczeństwa i zaufanie jakie zdobyła firma "DOM DLA KAŻDEGO" jest niepodważalne! :)  Dziękujemy ślicznie za każde detale i tak piękny trafiony i gustowny wystrój!

Bardzo serdecznie, szczerze i z całego serca POLECAMY firmę "DOM DLA KAŻDEGO"! 

Z nimi jak z rodzina! :) 

Magdalena i Roman,pażdziernik 2016

zobacz oryginał

Firma Dom dla każdego to firma z dużym doświadczeniem w branży budowlanej.Opinię tą potwierdza współpraca przy realizacji prac budowlanych w miejscowości Lipowa, niedaleko Żywca-wszystkie roboty zostały wykonane terminowo, solidnie, zgodnie z wiedzą techniczną,normami i obowiązującymi przepisami.Pragnę nadmienić, że wszystkie prace były prowadzone w okresie jesiennym, w górzystym terenie, niejednokrotnie przy silnych wiatrach i opadach deszczu.Prace przebiegały sprawnie i z oczekiwaną starannością. Brak uwag po roku eksploatacji.

Mieszkańcy domu w Lipowej

zobacz oryginał