Dom uniwersalny - Michał

Dom uniwersalny  - Michał

Artykuły 18-11-2019

Dom uniwersalny - Michał

Dom Michał jest bardzo często wybieranym domem z pośród propozycji firmy Dom Dla Każdego. Klienci cenią ten projekt za jego wszechstronność, dużą ilość pomieszczeń i ich powierzchnię, przy zachowaniu bardzo ładnej i niewielkiej bryły.

 

 

Dom Michał posiada powierzchnię użytkową około 133 metrów kw., natomiast jego powierzchnia mierzona po podłogach to aż 165 metrów kw. W domu znajduje się również garaż o powierzchni około 26 metrów kw., a nad garażem można wygospodarować jeszcze strych o powierzchni około 18 metrów kw.

 

5dd2a3e9e4efd-585d5eb0518e8-2.jpg

 

Domu Michał jest bardzo dobrze zaprojektowany z uwzględnieniem zapotrzebowania dla większej rodziny. Na parterze przewidziano jasny podział na część dzienną, w której znajduje się wiatrołap, hol z miejscem na ogromną szafę, mieszczącą mnóstwo przedmiotów oraz ubrań. Mamy tutaj ponadto  przestronną i jasną kuchnię, przyjemną jadalnię z dużymi oknami zapewniającymi dużą ilość światła i piękny widok na przydomowy ogród. Ostatnim pomieszczeniem części dziennej jest bardzo przestronny salon z dużym oknem prowadzącym na taras i ogród.

Drugą część parteru stanowi część prywatna, w której zaprojektowano dużą sypialnię z prywatnym wyjściem na ogród, drugą sypialnię mogąca także pełnić funkcję gabinetu lub biura. Ostatnim pomieszczeniem parteru jest bardzo wygodna  łazienka z miejscem na prysznic lub wannę.

Na poddaszu znajdziemy aż trzy duże sypialnie dużą i bardzo funkcjonalną garderobę. Kolejnym pomieszczeniem w tej części domu Michał jest piękna i spora łazienka z wolnostojącą wanną, miejscem na pralkę i suszarkę, ubikacją, umywalką i mnóstwem ogromnych luster powiększających i tak duże pomieszczenie.

 

5dd2a3e07db03-1.jpg

 

Nad poddaszem znajduje się strych, w którym możemy przechowywać drobne przedmioty. Te większe znajdą swoje miejsce na strychu, który znajduje się nad garażem.

 

Dom Michał będzie idealnym wyborem dla każdej rodziny:


- tej małej, która dopiero planuje posiadanie dzieci,
- dla rodziny, która posiada nawet czworo i pięcioro dzieci,
- dla rodziny, która ma już dorosłe dzieci mieszkające we własnych domach. W takim przypadku mieszkamy ma parterze a poddasze mamy na realizowanie swoich pasji lub na dłuższe odwiedziny dzieci z rodzinami lub naszych znajomych
- dla rodziny wielopokoleniowej, w tym przypadku na przykład dziadkowie mają do dyspozycji parter dwie sypialnie z odrębnym wyjściem na ogród, a rodzice z dziećmi mieszkają na poddaszu. Strefę wspólną stanowi wcześniej wspomniana część dzienna: kuchnia, jadalnia, salon i cała działka, która w przypadku domów stanowi nieodłączną część domu.

 

Działka w przypadku naszych domów stanowi dodatkowe kilkaset metrów powierzchni. Jest to nasz azyl, miejsce w którym po męczącym dniu odpoczywamy, łapiemy oddech i ładujemy akumulatory, miejsce w którym dzieci bawią się biegają i dorastają będąc cały czas pod naszą opieką. Żadne mieszkanie i nawet apartament nie daje nam takiej swobody i przestrzeni.

 

5dd2a3e54ccfb-2.jpg

 

Dom Michał ma wiele zalet, za które cenią go Klienci którzy w nim mieszkają:


- Dom Michał jak i inne nasze domy jest zawsze doceniany przez naszych klientów za jego energooszczędność, ogrzewanie Michała to koszt około 1900zł na rok
- Michał jest przez naszych Klientów ceniony również za jego funkcjonalność i ilość przestrzeni.
- Ogromną zaletą tego domu jest również garaż z fantastycznym strychem nad nim się znajdującym

 

Wszyscy nasi Klienci, którzy odwiedzili dom Modelowy Michał twierdzą zgodnie: dom w rzeczywistości jest zdecydowanie większy i przestronniejszy niż widać to na zdjęciach czy filmach, dlatego zapraszamy Państwa do odwiedzin domu modelowego.