Nowe wirtualne spacery

Nowe wirtualne spacery

Aktualności 29-01-2020

Nowe wirtualne spacery

Zobacz kolejne dwa wirtualne spacery po naszych domach. Poznaj stan deweloperski budynku Hubert na osiedlu Bursztynowe w Tychach oraz dom Maja wykończony pod klucz na osiedlu Parkowe w Pszczynie.

5e31781761010-dom-hubert-d-photo-3.jpg

 

Hubert to znakomita propozycja dla ceniących sobie swobodę i wygodę oraz klasyczną elegancję. Wirtualny spacer prezentuje budynek w stanie deweloperskim. Z łatwością poznasz przestrzeń i rozkład pomieszczeń na etapie kiedy pomysły aranżacyjne mogą stać się nie tylko wyobrażeniem, ale konkretnymi planami. Hubert pozwala na wielorakie przystosowanie funkcji do przyszłych potrzeb. Parter to typowa strefa dzienna wzbogacona dodatkowym pokojem. Poddasze to strefa wypoczynkowa z czterema sypialniami, w tym jedną z własną garderobą.


zobacz wirtualny spacer

 

 

5e31781d3ef80-dom-dla-kazdego-dom-modelowy-01242020_1952291.jpg


Maja została przygotowana przez naszą firmę pod klucz. To budynek o prostej bryle urozmaiconej wykuszem. Całość przykryto dwuspadowym dachem z kalenicą prostopadłą do drogi. Wnętrze zostało wstępnie zaaranżowane i utrzymano go w jasnych kolorach podkreślających nowoczesny i funkcjonalny charakter. Na parterze tradycyjna strefa dzienna z dodatkowym pokojem, na poddaszu strefa wypoczynkowa z trzema sypialniami. Wirtualny spacer doskonale oddaje standard naszego wykończenia, utrzymywany przy każdej propozycji.

 

zobacz wirtualny spacer