Nowe wirtualne spacery

Nowe wirtualne spacery

Aktualności 28-12-2020

Nowe wirtualne spacery

Chciałbyś zapoznać się z wnętrzem domu, który cię interesuję? Nic prostszego! Wystarczy skorzystać z naszych spacerów wirtualnych, które baz wychodzenia z domu, pozwalają na dokładne zapoznanie się z przestrzenią, funkcją i standardem wybranego domu. Nasza lista stale jest powiększana. Tym razem można pospacerować wirtualnie w dwóch domach:

Michał z dwoma garażami, który pełni także funkcję domu modelowego. To wirtualny spacer po domu całkowicie wykończonym, zatem bez trudu poznasz nie tylko jak prezentuje się funkcja tego wygodnego domu, ale ocenisz również standard wykończenia, który oferuje nasza firma.

 

Zobacz wirtualny spacer po Michale z dwoma garażami

 

5feb47587c19a-micha-k-dollhouse-view.jpg

 

 

5feb475fb949a-micha-k-dom-modelowy-dom-dla-kazdego-12232020_180520.jpgDrugim domem, po którym warto się przespacerować jest Ewa w stanie deweloperskim. To zgrabny i prosty, nowoczesny dom, skierowany do inwestorów z mniejszym portfelem, choć zapewniający wysoki komfort mieszkania dla rodziny 2+2. W tym konkretnym przypadku dom jest w stanie deweloperskim, który właściciel wykańcza we włąsnym, zakresie - podług swoich marzeń i możliwości.

 

Zobacz wirtualny spacer po stanie deweloperskim domu Ewa