Odwiedź nasze domy modelowe w październiku!

Odwiedź nasze domy modelowe w październiku!

Aktualności 11-09-2019

Odwiedź nasze domy modelowe w październiku!

Dom modelowy Michał to początek nowej inwestycji w okolicach ulicy Drzymały w Gostyni. Będzie on częścią drugiego etapu rozbudowy osiedla Sasanka. Uroczyste otwarcie nastąpiło w sobotę 7 września 2019 roku. Dom będzie udostępniany zwiedzającym w każdą sobotę października. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą celem zapoznania się ze szczegółami. Dom Michał to bardzo popularna propozycja naszej firmy. Lubiana i często wybierana przez inwestorów bryła nawiązuje do tradycyjnego polskiego budownictwa z urozmaiconą elewacją i wielospadowym dachem. Całość oczywiście uwspółcześniona nowoczesnym detalem. Michał to idealna propozycja dla rodzin 2+3 lub większych, prowadzących przy tym towarzyskie życie i niestroniących od indywidualnych hobby.

 

5d78d40cf3a20-bez_nazwy-1.jpg

 

Zwiedzając dom modelowy można zapoznać się nie tylko z technologią budowy. Bezpośrednio będzie można docenić standard wykończenia oferowany przez naszą firmę i porozmawiać o stronie finansowej zakupu domu. Gostyń to spokojna miejscowość leżąca w środku trójkąta trzech ślaskich miast: Tychów, Mikołowa oraz Żor. Z jednej strony mamy do dyspozycji podmiejską sielankę, z drugiej świetną komunikację ze wspomnianymi powyżej miastami oraz całą aglomeracją śląską.

 

Dom modelowy Michał - ulica Drzymały (czwarty dom po prawej na tej ulicy od skrętu z ulicy Rybnickiej. Orientacyjny obiekt: flaga z informacją), Gostyń, woj. śląskie

Godziny otwarcia: każda sobota października w godzinach od 10.00 do 13.00

 

---------------------------------------------

 

Dom Modelowy Kuba znajduje się niedaleko domu modelowego Michał. Zapraszamy do odwiedzenia tej inwestycji:

 

Gostyń, dom Kuba, róg ulicy Rybnickiej i Drzymały
Godziny otwarcia: każda sobota października w godzinach od 10.00 do 13.00

 

5d94e239941f2-5d4d683c53b79-kuba.jpg