Pożegnanie domu modelowego w Żorach

Pożegnanie domu modelowego w Żorach

Aktualności 03-12-2018

Pożegnanie domu modelowego w Żorach


Historia Domu Modelowego Michał w Żorach oficjalnie zaczęła się 21 maja 2016 roku. Wtedy też nastąpiło uroczyste otwarcie domu jako miejsca otwartego dla wszystkich chętnych do zapoznania się z przestrzenią, funkcją i wykończeniem budynku. Od tego momentu Michała odwiedziło około 600 rodzin z całego Śląska oddając się przyjaznej atmosferze w nim panującej. Taka forma obcowania z domostwem przyniosła znakomity skutek - sześćdziesiąt naszych różnych domów znalazło swoich właścicieli w ciągu tych niemal 3 lat.

 

5c050b3ed495c-zory.jpgHistoria kończy się w tych dniach. Dom modelowy także zostanie zasiedlony przez nowych włascicieli, którym - mamy nadzieję - udzieli się ta dobra energia zwiedzających. W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych na ostatnie dni otwarte w domu modelowym Michał, które odbędą się 8 grudnia 2018 roku w godzinach od 10.00 do 13.00 przy ulicy Lwowskiej 9 w Żorach.

Bardzo dziękujemy wszystkim współpracownikom, dostawcom materiałów, podwykonawcom, projektance oraz tym, którzy przyczynili się do powstania tego przedwsięwzięcia. Nie spoczywamy jednak na laurach i deklarujemy otwarcie nowego domu modelowego w Pszczynie w najbliższej przyszłości.