Relacja z otwarcia domu modelowego

Relacja z otwarcia domu modelowego

Aktualności 30-01-2019

Relacja z otwarcia domu modelowego

Kolejny dom modelowy Michał został udostępniony do zwiedzania dla naszych Klientów. 19 stycznia 2019 roku w Pszczynie, otworzyliśmy drzwi w oczekiwaniu na wszystkich zainteresowanych i ciekawych zamieszkania we własnych czterech ścianach. Przygotowaliśmy niezbędne akcesoria i wyposażeni w serdeczny uśmiech czekaliśmy.

 

5c5210d187350-pszcz1.jpg

 

W ciągu dnia otwartego odwiedziło nas kilkadziesiąt zwiedzających, którzy w większości rodzinnie przybyli by spędzić w Michale wiele ciekawych chwil. Zainteresowanie było olbrzymie, a zadawane pytania szczegółowe. Staraliśmy się przybliżyć tajniki budowy, standard wykończenia wnętrz i warunki zakupu. Dom Michał powstał na podstawie sprawdzonego projektu, a niesłabnące nim zainteresowanie, sprawia że stał się on naszym głównym domem modelowym. Na tej decyzji zaważyło nie tylko wspomniane doświadczenie, ale także ponadczasowa bryła przykryta kopertowym dachem i nowoczesny detal architektoniczny. Bryła ponadto skrywa bardzo funkcjonalne wnętrze będące w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające rodziny.

 

5c5210c4867f4-open3.jpg

 

Bardzo nas cieszy tak duże powodzenie naszych akcji "dom modelowy", dzięki nim jesteśmy w stanie spotykać się z Klientami i poznawać ich oczekiwania, a dla samych zainteresowanych taka forma promocji, podczas której obcuje się z rzeczywistym domem, w autentycznych wnętrzach, wydaje się najlepszą z możliwych. Dziękujemy wszystkim za pierwszy dzień otwarty i zapraszamy na następne!

 

5c5210d917577-open1.jpg