Wirtualny spacer po domu DDK B w Gostyni

Wirtualny spacer po domu DDK B w Gostyni

Aktualności 08-04-2019

Wirtualny spacer po domu DDK B w Gostyni

Dom DDK B sąsiaduje ze swoim bratem DDK A. Oba budynki połączone są zewnętrzną ścianą garażu. W tym momencie dom pełni rolę domu modelowego, ale oczywiście czeka na swojego szczęśliwego właściciela. Wszyscy zainteresowani mogą zapytać o dom naszych konsultantów.

 

5cab6eb9b64f3-ddk1.jpg

 

5cab6ec0854de-ddk2.jpg

 

Gostyń to piękna i cicha miejscowość, sąsiadujące z rozległym lasem. Znajduje się na południe od Mikołowa i zachód Tychów. Dogodne położenie, pomiędzy ważnymi drogami regionu, czyni miejscowość świetnie skomunikowaną z całym województwem. Osiedle jest kameralne i idealnie wpisuje się w podmiejski styl życia, pełen aktywnego wypoczynku, kontaktu z naturą i uroku sielskiej okolicy.

 

5cab6ec7590e6-ddk3.jpg

 

5cab6e9985904-3.jpg

 

DDK B można podziwiać na dołączonych fotografiach i przede wszystkim wirtualnym spacerze w pełni ukazującym walory tego wygodnego domu. Spacer rozpoczynamy w salonie, który rozświetlają okna i drzwi tarasowe. Po prawej mamy część wypoczynkową z nowoczesnymi meblami oraz ożywiającą zielenią roślin. Po lewej znajduje się jadalnia również ozdobiona licznymi roślinami i optycznie wydzielona ciemną taflą ściany. Z tego miejsca widzimy nowoczesną kuchnię, otwartą na jadalnię. Wirtualny spacer znakomicie pokazuje nam ciąg komunikacyjny parteru – poprzez częściowo otwarty hall poruszamy się po kondygnacji ze swobodą, jednocześnie mając poczucie odseparowania poszczególnych pomieszczeń. Z hallu możemy przejść do przedsionka i łazienki oraz dostać się, za pomocą schodów na drugą kondygnację. Cały parter utrzymany jest w jasnej tonacji, co szczególnie podkreśla piękna podłoga i nowoczesne detale takie jak zegar, czy stoliki. Ściana hallu ozdobiona została motywami drzewnymi, nadając całości dodatkowego oddechu. Mamy wrażenie, ze wnętrze jest nie tylko rozświetlone, ale także przyjazne i bliskie naturze. Poddasze to typowa strefa wypoczynkowa z sypialniami drugą łazienką. Warto zaznaczyć, że projektant zdecydował się na użycie identyczne podłogi jak na parterze, co jest zabiegiem gwarantującym spójność i utrzymanie, stylistycznych założeń.  Po lewej stronie od schodów mamy łazienkę. Zmieszczono w niej zarówno wannę jak i natrysk. Okno natomiast nie tylko optycznie powiększa pomieszczenie, ale zapewnia naturalny dostęp do otoczenia. Po prawej stronie przewidziano sypialnię dla rodziców, a w niej podwójne małżeńskie łoże i dostęp do balkonu. Ponadto mamy tutaj dwie sypialnie dodatkowe. Pierwsza, sąsiadująca ścianą z sypialnią rodziców, także ma dostęp do balkonu. Druga znajduje się naprzeciwko.

 

5cab6eb177244-7.jpg

 

5cab6eac3e36b-6.jpg

 

DDK B posiada własny garaż jednostanowiskowy, doklejony do bryły i działkę o powierzchni 511 metrów kwadratowych. Budynek z zewnątrz utrzymano w białej barwie, a detale architektoniczne są współczesne – proste zadaszenia, okna bez szprosów. Dwuspadowy dach odwołuje się do tradycji. Za pomocą wirtualnego spaceru bez trudu można zaznajomić się z oferowaną przestrzenią i docenić jakość i standard wykończenia domu. Intuicyjny interfejs aplikacji bez trudu przeprowadzi nas przez prezentację. Na własne oczy będziemy się mogli przekonać jak wygląda wnętrze naszego – być może – przyszłego domu. Firma Dom dla Każdego gwarantuje fachową obsługę i jakość , o której świadczy kilkaset inwestycji.

 

Link do wirtualnego spaceru