Zobacz wirtualny spacer

Zobacz wirtualny spacer

Aktualności 11-06-2019

Zobacz wirtualny spacer

Zapraszamy do kolejnego wirtualnego spaceru po domu wybudowanym przez naszą firmę. Jest to dom modelowy Kuba A znajdujący się na osiedlu Sasanka przy ulicy Drzymały w Gostyni. Gostyń to spokojna i cicha miejscowość leżąca pośrodku trójkąta wyznaczonego przez trzy śląskie miasta: Tychy, Mikołów i Żory. Blisko stąd zarówno na południe, w stronę gór, jak i na północ do serca śląskiej aglomeracji. Ponadto sama miejscowość oferuje niemal wiejskie klimaty, które idealnie wpływają na łaknących przyrody i spokoju.

 

5cff873b90bf5-sypialnia.jpg 

 

Na osiedlu zrealizowano sześć domów Kuba. Większość z nich jest zarezerwowana, co nie przeszkadza w odwiedzeniu jednego z nich – domu modelowego Kuba A, gdzie na własne oczy można zapoznać się z przestrzenią i funkcją jaką oferuje ta parterówka i ocenić standard wykończenia pod klucz będący wizytówką firmy Dom dla Każdego. Żeby wzbogacić wrażenia, przygotowaliśmy również wirtualny spacer po tym obiekcie, co pozwoli każdemu, bez ruszania się z domu, znaleźć się w Kubie.

 

5cff87251db24-kuchnia.jpg

 

5cff873239989-salon.jpg

 

Wirtualny spacer wyraźnie pokazuje atuty domu. Rozpoczynamy na środku salonu, w którym dominują przeszklone drzwi na taras, wpuszczające do wnętrza mnóstwo światła. Przyjemnością będzie zasiąść  na sofie i delektować się piękną, słoneczną pogodą czując jednocześnie powiewy świeżego powietrza. Oczywiście w każdej chwili można rozsiąść się na tarasie i korzystać z uroków przyległego ogrodu. Po przeciwległej do drzwi balkonowych stronie, mamy półotwartą kuchnię z niewielką, ale wygodną spiżarką. Komunikację w domu rozdziela od salonu lekka ściana, ozdobiona tapetą z graficznym motywem.  Tuż za nią mamy dostęp do trzech sypialni, ubikacji i łazienki. Taka organizacja przestrzeni, czyni Kubę domem z jednej strony otwartym, ale zabezpieczającym równocześnie intymność jego mieszkańcom. W sypialniach dominują jasne kolory, zieleń roślin i nowoczesne, dyskretne umeblowanie. Światło i firany wyraźnie ocieplają pomieszczenia, a ozdobne detale nadają mu charakteru. Warto podkreślić, że oprócz odrębnego wc w łazience głównej zmieszczono zarówno natrysk jak i wannę. Dzięki swojemu położeniu kuchnia jest bardzo jasna, a projektantom udało się ją tak zaaranżować, że pozostaje odrębnym pomieszczeniem, choć otwartym na salon. Taki zabieg z pewnością umożliwił drewniany blat z powodzeniem służący do spożywania szybkich posiłków. Kuchnię wyraźnie ocieplają piękne słoje szlachetnego dębu, który to materiał stanowi główny akcent w tym miejscu. Kuba został przykryty kopertowym dachem, co łączy cechy klasycznego domu z nowoczesnym, wygodnym wnętrzem. Dla wszystkich miłośników domów parterowych to rozwiązanie idealne. Zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem, a w następnej kolejności zapraszamy na odwiedziny, by oprócz walorów wizualnych, poczuć zapach i atmosferę rzeczywistego Kuby.

 

5cff872bc7a2b-lazienka_02.jpg

 

Zobacz wirtualny spacer