Michał pokazowy

lokalizacja: Gostyń

adres: ul. Drzymały

osiedle: Sasanka II

powierzchnia działki: 803 m2

powierzchnia użytkowa: 138.12 m2

powierzchnia netto: 178.76 m2

garaż: 46.8 m2

ilość pokoi: 6

wirtualny spacer

zapytaj o ten dom

Michał pokazowy opis

Michał pokazowy to idealny dom dla rodziny 2+3 lub większej, na przykład wielopokoleniowej. Charakterystyczną cechą budynku jest jego wielospadowy dach, nadający całości reprezentacyjnego charakteru. Dom wykończony jest pod klucz w wysokim standardzie, dzięki czemu nowi właściciele będą mogli korzystać natychmiast ze wszystkich zalet swojego nowego miejsca na ziemi. Idealna lokalizacja - 25 minut od Katowic, 20 minut od Tychów, 15 minut od Żor.

 

 

Parter w domu Michał to strefa dzienna podzielona wyraźnie na dwie części. W pierwszej wydzielono przestrzeń otwartą z salonem, jadalnią w ryzalicie i kuchnią, a w drugiej dwa pokoje z łazienką. Jeden z pokoi na parterze zaprojektowany i urządzony jest jako gabinet, spełni wymagania osób, które pracują lub uczą się w domu.

Kuchnia, w pełni wykończona, wyposażona jest w wysokiej jakości meble robione na wymiar przez stolarza oraz we wszystkie potrzebne sprzęty AGD. Dodatkowo w wyposażeniu domu jest zamrażarka na zimowe zapasy.

Do salonu przylega przydomowy taras osłonięty drewnianą pergolą, z widokiem na ogródek zaprojektowany przez architekta krajobrazu - również w pełni wykończony, z trawą i nasadzeniami oraz robotem koszącym.

Poddasze domu Michał to klasyczna strefa wypoczynkowa, a w niej trzy sypialnie obsługiwane przez sporą, wygodną łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze.

Łazienki w domu Michał, w wysokim standardzie wykonania, zaprojektowane zostały - podobnie jak pozostałe pomieszczenia - przez architekta wnętrz. Kuszą nowoczesną estetyką i wygodnymi rozwiązaniami.

Atutem domu jest również duży, dwustanowiskowy garaż ze stryszkiem, który stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania.

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupieniem komfortowego, w pełni wyposażonego domu, zadzwoń i umów się na wizytę 608 391 360.

Rzut

133.97 m2

Rzut

46.31 m2