Parkowe, Pszczyna, Leśna

Ulica Leśna w Pszczynie to kolejne miejsce na mapie województwa śląskiego, gdzie Dom Dla Każdego umiejscowił jedną ze swoich inwestycji budowlanych. Osiedle domów jednorodzinnych Parkowe idealnie wpisuje się w otaczający sielski krajobraz sąsiedztwa. Tereny zielone i spokój przedmieścia czynią to miejsce niezwykle atrakcyjnym do zasiedlenia, wypoczynku i wychowywania dzieci. Łatwy dojazd, a także pełna infrastruktura zapewnią mieszkańcom komfortowe warunki. Osiedle ma kameralny charakter, a sprawdzone rozwiązania techniczne gwarantują wysoką jakość budowlaną. Na ten zakątek składa się sześć domów: niezwykle popularny projekt Michał posłużył jako wzorzec dla trzech budynków, ponadto przewidziano dwa domy Maja i jeden Ddk. Każdy z nich wkomponowano w około 600 metrową działkę (w przypadku jednego Michała działka ma ok. 800 metrów). Wszystkie budynki zostaną wybudowane według wysokich standardów i jakości przyświecającym firmie Dom Dla Każdego od wielu lat. Wszelkich informacji na temat inwestycji - ceny, poziomu wykończenia oraz innych - udzielą zainteresowanym wykwalifikowani konsultanci. Zapraszamy do kontaktu!

Domy na sprzedaż

Plan osiedla

na sprzedaż
zarezerwowany
sprzedany
Plan osiedla - wersja mobilna

Przeczytaj

Nowe wirtualne spacery

Nowe wirtualne spacery

Zobacz kolejne dwa wirtualne spacery po naszych domach. Poznaj stan deweloperski budynku Hubert na osiedlu Bursztynowe w Tychach oraz dom Maja wykończony pod klucz na osiedlu Parkowe w Pszczynie.

więcej

Otwarcie domu modelowego Maja

Otwarcie domu modelowego Maja

Zapraszamy na otwarcie domu modelowego Maja w Pszczynie. W styczniu będzie można w każdą sobotę odwiedzić dom i zapoznać się z technologią budowy i wykończenia stosowaną przez naszą firmę. Zapraszamy.

więcej