Sielanka, Czechowice-Dziedzice, ul. Starowiejska

Osiedle Sielanka w Czechowicach-Dziedzicach zlokalizowane jest na ulicy Starowiejskiej. Ulica prowadzi do zielonej, spokojnej części miasta. Nasze domy zlokalizowano na niewielkim wzniesieniu, w otoczeniu zagajnika i zielonych łąk. Rozpościera się stąd piękny widok na Beskidy, a okolica sprzyja spacerom i aktywnemu wypoczynkowi.

 

Pomimo swego ustronnego położenia, ulica Starowiejska bezpośrednio łączy się z drogą krajową łączącą Bielsko-Białą z Katowicami, co czyni to miejsce świetnie skomunikowanym z całą śląską aglomeracją. W tej scenerii firma Dom Dla Każdego oferuje cztery domy zbudowane wg projektu Maja. Budynki powstaną w formie dwóch par, zbliźniaczonych garażami. Maja to świetna propozycja dla rodziny dysponującej mniej zasobnym portfelem, przeznaczona dla konfiguracji 2+2 lub 2+3. Prosta bryła, oparta na planie prostokąta, została urozmaicona ryzalitem, w którym projektanci przewidzieli jadalnię. To świetne rozwiązanie pozwalające delektować się widokiem na przydomowy ogród. Bryła została przykryta dwuspadowym dachem, z kalenicą prostopadłą do drogi.

 

Ulica Starowiejska zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkaniem w spokojnej okolicy, położonej wygodnie i blisko głównych szlaków komunikacyjnych i miast.

Domy na sprzedaż

Plan osiedla

na sprzedaż
zarezerwowany
sprzedany
Plan osiedla - wersja mobilna