Trzy Orły, Gostyń, ul. Mamzera

Gostyń leży na południe od Mikołowa w niedalekim sąsiedztwie Tychów. To spokojna miejscowość oferująca wiejskie klimaty w niedalekiej odległości od śląskich miast. Dogodny dojazd gwarantuje szybką komunikację z aglomeracją, oferując jednocześnie wszystkie atuty podmiejskiego stylu życia. Firma budowlana Dom dla Każdego ulokował tutaj swoją inwestycję osiedle Trzy Orły na ulicy Mamzera. Jak sama nazwa wskazuje, osiedle jest niewielkie i stoją na nim trzy domy. Jeden z nich został już sprzedany, co samo w sobie stanowi reklamę tego miejsca. Dostępne zostały dwa budynki powstałe na bazie planu DDK.

 

Domy zostały zbliźniaczone garażami, a każdy z nich posiada swoją działkę o powierzchni około 500 metrów kwadratowych, na której bez trudu można zaaranżować przydomowy ogród. DDK to klasyczny dom parterowy z poddaszem użytkowym, przykryty dwuspadowym dachem. Jego prostą bryłę urozmaicono ryzalitem i zaakcentowano zadaszonym wejściem. Na parterze przewidziano strefę dzienną z salonem, kuchnią i jadalnią zaprojektowaną we wspomnianym ryzalicie. Ponadto znajduje się tutaj dodatkowy pokój i łazienka oraz wydzielona garderoba przylegająca do przedsionka. Kuchnia posiada dostęp do wydzielonej spiżarki, a do salonu przylega przydomowy taras otwarty na ogród. Poddasze to strefa wypoczynkowa z trzema sypialniami i drugą łazienką. DDK to świetna propozycja dla rodziny 2+2 ceniącej sobie wygodę i aktywny wypoczynek.

 

Osiedle Trzy Orły jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi miejscowościami województwa śląskiego, a w jego okolicy znajduje się pełna infrastruktura zaopatrzeniowo-gastronomiczna. Jakość wykonania inwestycji gwarantuje rodzinna firma budowlana Dom dla Każdego, która w tej okolicy wybudowała już wiele domów. Ze standardem wykończenia można się zapoznać za pośrednictwem wirtualnego spaceru dostępnego na stronie www. Zachęcamy i zapraszamy do kontaktu!

Domy na sprzedaż

Plan osiedla

na sprzedaż
zarezerwowany
sprzedany
Plan osiedla - wersja mobilna

Przeczytaj

Wirtualny spacer po domu DDK B w Gostyni

Wirtualny spacer po domu DDK B w Gostyni

Zapraszamy do zapoznania się z walorami domu modelowego, który wystawiony został na sprzedaż. Skorzystaj z wirtualnego spaceru i zainteresuj się ofertą zakupu domu DDK B, znajdującego sie na osiedlu Trzy Orły w Gostyni.

więcej

Plany na 2018

Plany na 2018

więcej