Zacisze, Czechowice-Dziedzice, ul. Cichy Kącik

 

 

 

Osiedle Zacisze to niewielkie skupisko domów przy ulicy Cichy Kącik w Czechowicach-Dziedzicach.

 

Nazwa ulicy nawiązuje oczywiście do zacisznej okolicy, gdzie miłośnicy podmiejskich klimatów będą czuli się znakomicie.

 

Z osiedla Zacisze równie łatwo dostać się zarówno do centrum Czechowic-Dziedzic, jak i Bielska-Białej, gdyż lokalizacja sąsiaduje z granicą tych dwóch miast. Spokojna okolica nie wyklucza dobrej komunikacji - jest i tak w tym przypadku. Miejsce leży nieopodal drogi krajowej nr 1, a stąd już krok na północ województwa, w stronę miast aglomeracji, kierując się natomiast na południa, mijamy wspomniane Bielsko-Białą i wjeżdżamy w Beskidy kuszące turystycznymi atrakcjami.

 

Na osiedlu wybudowano cztery domy Arek, trzy domy Maja oraz jeden dom Michał. Pierwsze dwa modele to klasyczne domy parterowe z poddaszem użytkowym przykryte dwuspadowym dachem, Michał to większa propozycja z urozmaiconą bryłą przykrytą wielospadowym dachem. Każdy z domów posiada swoją działkę do indywidualnego zagospodarowania oraz stanowisko garażowe. Wszystkie domy utrzymano we współczesnej stylistyce, o czym decydują nowoczesne detale architektoniczne i wykończenie.

 

Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie udzielą informacji zarówno związanych z samą inwestycją jak i możliwością kredytowania zakupu.

Domy na sprzedaż

Plan osiedla

na sprzedaż
zarezerwowany
sprzedany
Plan osiedla - wersja mobilna

Przeczytaj

Arek -  dom pokazowy!

Arek - dom pokazowy!

Zapraszamy do naszego nowego domu pokazowego w Czechowicach-Dziedzicach na ulicy Cichy Kącik. To aktualnie trzeci dostępny do zwiedzania budynek z naszej oferty.

więcej