Zamkowe, Pszczyna, ul. Szaraków

Osiedle Zamkowe zostało usytuowane w zachodniej części Pszczyny przy ulicy Szaraków, w niedalekiej odległości od Jeziora Łąka w otoczeniu zielonych lasów. Jednocześnie zostało ono świetnie skomunikowane z centrum miasta, a co za tym idzie z całym województwem. Zachowując spokój i beztroskę przedmieścia, korzysta jednocześnie z dobrodziejstw cywilizacji.


Na osiedlu znajduje się siedem domów jednorodzinnych, z których każdy ma do dyspozycji własną działkę do indywidualnego zagospodarowania. W ofercie są domy przeznaczone dla bardziej wymagających inwestorów oraz budynki wybudowane z myślą o właścicielach dysponujących mniej zasobnym portfelem. Pierwszą grupę stanowią domy Michał, czyli domy parterowe z poddaszem użytkowym, przykryte wielospadowym dachem, których bryła łączy nowoczesny detal z tradycyjną architekturą polskiego domu. Do grupy drugiej zaliczamy trzy domy Kuba, które są klasycznymi parterówkami.Osiedle Zamkowe to propozycja dla wszystkich ceniących sobie spokój, wygodę i kontakt z naturą. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji atrakcje Pszczyny – z Muzeum zamkowy, Parkiem Pszczyńskim czy zagrodą żubrów. Także najbliższa okolica ma coś do zaoferowania – wspomniane Jezioro Łąka przyciąga spacerowiczów, a leżący tuż obok Park Zwierzyniec, kusi trasami spacerowymi.


Jeśli interesuje Cię spokój przedmieścia, lubisz aktywnie spędzać czas wolny na łonie natury i planujesz zamieszkać we własnych czterech ścianach, zapoznaj się z naszą ofertą domów na osiedlu Zamkowym.   

Domy na sprzedaż

Plan osiedla

na sprzedaż
zarezerwowany
sprzedany
Plan osiedla - wersja mobilna