Budowa na działce klienta

UWAGA! Firma Dom Dla Każdego działa na rynku od 30 lat, zajmując się budową oraz sprzedażą domów jednorodzinnych na terenie Śląska i Bielska-Białej.

 

 

57f0c35c94090-domek.jpg

Co oferujemy?

57f0c36791408-point1.pngTrafny wybór działki to połowa sukcesu, dlatego jeżeli jeszcze jej nie posiadasz to chętnie spotkamy się z Tobą, aby pomóc w wyborze najlepszej dla Ciebie lokalizacji.

57f0c37a79871-point2.pngJeżeli wybór działki masz już za sobą, konieczny jest projekt Twojego wymarzonego domu. Z pewnością ułatwi to prezentacja naszych aktualnych realizacji, gdyż projekty, na które się decydujemy cieszą się zadowoleniem ponad 200 szczęśliwych już posiadaczy naszych domów.

57f0c37fce78f-point3.pngIstnieje oczywiście możliwość zapoznania się z technologią wykonywanych przez nas usług na wybranym placu budowy. To Ty zadecydujesz na jakim etapie mamy zakończyć prace związane z Twoim przyszłym domem (stan deweloperski lub pod klucz). Wspólnie ustalimy harmonogram prac i przygotujemy umowę.

57f0c3896eb7f-point5.pngCo więcej, w razie potrzeby pomożemy w uruchomieniu procedury kredytowej oraz kompletacji niezbędnych dokumentów.

57f0c38fc364b-point6.pngZależy nam na Twoim komforcie, dlatego gwarantujemy kompleksową obsługę oraz solidne wykonanie zgodnie z technologią i sztuką budowlaną. Posiadamy wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, które jest niezbędne w naszej branży. Wybudowaliśmy kilkadziesiąt domów na działkach Klientów, m.in. w Bielsku – Białej, Czechowicach – Dz., Pszczynie, Tychach, Brzeszczach, Krakowie.

 

 

 

Dom energooszczędny

57f0c3626af53-domek2.jpgProjektując domy dla Państwa stosujemy rozwiązania łączące komfort życia i możliwości finansowe naszych Klientów. Co za tym idzie, nie zapominamy o minimalizacji kosztów ponoszonych już podczas mieszkania w nowym miejscu. W procesie doboru i łączenia wielu rozwiązań technologicznych, budując nieruchomości bierzemy pod uwagę parametry poszczególnych materiałów oraz ich wzajemne oddziaływanie na siebie.

Co więcej, wybierając projekt poświęcamy dużo czasu, aby był dopasowany do nowoczesnych standardów architektonicznych, nie zapominając o funkcjonalności  pomieszczeń.

Jak powszechnie wiadomo wytrzymałe i solidne fundamenty są podstawą dla całego budynku. W związku z tym, aby zapewnić im ochronę przed mrozem izolujemy je najlepszym dostępnym materiałem, jakim jest polistyren ekstrudowany. Ten zdecydowanie twardszy od styropianu materiał zapewnia ciepło i chroni nasze fundamenty oraz przyziemie domu, a dzięki swojej wytrzymałości zachowuje swoje właściwości przez wiele lat.

Kolejnym podstawowym elementem budynku są ściany, które budujemy z najcieplejszego obecnie materiału jakim jest ceramika poryzowana. Dodatkowo ściany Państwa budynków zostają docieplone solidną warstwą styropianu. Dla optymalnego zatrzymania ciepła wewnątrz budynku kluczowe jest odpowiednie połączenie warstw ściennych, tak aby zapobiec powstaniu mostków cieplnych.

Nie zapominajmy, że drzwi wejściowe muszą być solidne, otwieramy je przecież wiele razy w ciągu dnia. W naszych domach są to najwyższej jakości drzwi drewniane, ocieplane, o grubości 70 mm.

Według praw fizyki największa ilość ciepła ucieka poprzez ruch konwekcyjny w górę, czyli przez dach. Do uszczelnienia tego elementu budynku używamy wełny mineralnej, która podobnie jak ceramiczne ściany pozwala zachować odpowiednią oddychalność, jednocześnie gwarantując pozostanie energii cieplnej w domu. Dodatkowym elementem zabezpieczającym ciepło jest warstwa folii izolacyjnej, która zabezpiecza dach.

Bardzo ważne dla zachowania ciepła w nieruchomości jest precyzyjne wykonanie wszelakich robót budowlanych oraz staranność i troska o jego stan w trakcie realizacji.

Następnym ważnym elementem jest dobór odpowiedniego systemu ogrzewania. Dzięki ponad 20 - letniemu doświadczeniu potrafimy dobrać kocioł grzewczy o odpowiedniej mocy dostosowanej do potrzeb konkretnego domu. Jeśli mówimy o piecu, automatycznie na myśl przychodzą nam grzejniki. Odpowiednie umiejscowienie ich w budynku oraz umiejscowienie pieca w efektywnej pozycji pozwala oszczędzać energię, która potrzebna jest do rozprzestrzenienia ciepła w całym systemie grzewczym.

System podgrzewania ciepłej wody również wymaga energooszczędnego rozmieszczenia poszczególnych elementów względem siebie, co gwarantuje komfort korzystania z ciepłej kąpieli nie martwiąc się kosztami tej przyjemności. Ciebie też stać na własny dom!

Projekty z naszej oferty

Chcesz wybudować dom według własnego projektu?

Masz wybrany projekt domu? Szukasz wykonawcy? Nie ma problemu, skorzystaj z naszego kalkulatora, aby pobrać wstępną wycenę projektu, a następnie skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły!

KALKULATOR WYCENY

Nie masz jeszcze wybranego projektu, ale szukasz solidnego wykonawcy i chcesz porozmawiać na temat budowy? Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń: 661 040 000 lub napisz.

Budowa na działce klienta